Bdin – Litex
Bdin
Лига: Втора лига
Полувреме: 0 - 0
0 - 1
завършил
Стадион: Stadion Georgi Benkovski
Град: Vidin
Litex
Един срещу друг
Friendlies Clubs
-
January 272024Litex3 - 1Spartak Pleven
-
July 12023Yantra 20193 - 2Litex
-
January 282022Strumska Slava0 - 0Bdin
-
February 32021Litex0 - 0Septemvri Sofia
-
January 232021Litex2 - 0Yantra 2019
Second League
-
October 252023Litex0 - 0Spartak Varna
-
October 212023Bdin0 - 2Ludogorets II
-
October 202023Belasitsa0 - 1Litex
-
October 72023Litex0 - 1Bdin
-
October 32023Chernomorets 1919 Burgas2 - 1Litex
-
October 12023Bdin0 - 0Chernomorets Balchik
-
September 292023Litex0 - 0Yantra 2019
-
September 272023Montana2 - 0Bdin
-
September 232023Sportist Svoge0 - 1Litex
-
September 232023Bdin1 - 0Strumska Slava
-
September 182023Litex3 - 0CSKA 1948 Sofia II
-
September 172023Dobrudzha1 - 0Bdin
-
September 12023Bdin1 - 2Septemvri Sofia
-
September 12023Spartak Pleven4 - 1Litex
-
August 282023Litex0 - 0Ludogorets II
-
August 272023Dunav Ruse1 - 1Bdin
-
August 202023Bdin0 - 1Maritsa Plovdiv
-
August 202023Marek1 - 1Litex
-
August 132023Chernomorets Balchik3 - 0Litex
-
August 132023Spartak Varna1 - 0Bdin
-
August 52023Litex0 - 1Montana
-
August 42023Bdin1 - 0Belasitsa
-
July 292023Bdin0 - 1Marek
-
July 292023Strumska Slava2 - 3Litex
-
July 232023Chernomorets 1919 Burgas2 - 1Bdin
-
July 222023Litex1 - 1Dobrudzha
-
July 152023Septemvri Sofia2 - 0Litex
-
July 152023Bdin0 - 0Yantra 2019
-
May 302023Litex3 - 0Spartak Pleven
-
May 262023Strumska Slava1 - 0Litex
-
May 212023Litex1 - 1CSKA 1948 Sofia II
-
May 52023Litex1 - 0Belasitsa
-
April 292023Sportist Svoge1 - 1Litex
-
April 142023Montana0 - 1Litex
-
March 182023Litex1 - 0Dobrudzha
-
March 132023Ludogorets II1 - 0Litex
-
March 52023Litex0 - 2Yantra 2019
-
February 182023Litex1 - 2Maritsa Plovdiv
-
February 112023Dunav Ruse1 - 1Litex
-
November 42022Spartak Pleven1 - 0Litex
-
October 292022Litex1 - 1Strumska Slava
-
October 232022CSKA 1948 Sofia II2 - 0Litex
-
October 82022Belasitsa1 - 0Litex
-
September 302022Litex1 - 0Sportist Svoge
-
September 112022Litex0 - 0Montana
-
August 202022Dobrudzha3 - 2Litex
-
August 152022Litex3 - 1Ludogorets II
-
August 62022Yantra 20190 - 0Litex
-
July 232022Maritsa Plovdiv1 - 0Litex
-
July 162022Litex1 - 3Dunav Ruse
-
May 42022Litex0 - 0Yantra 2019
-
April 182022Ludogorets II1 - 2Litex
-
April 62022Dobrudzha1 - 0Litex
-
April 22022Litex1 - 0Marek
-
March 182022Litex3 - 1Maritsa Plovdiv
-
March 132022CSKA 1948 Sofia II4 - 1Litex
-
March 92022Litex2 - 1Spartak Varna
-
March 52022Septemvri Sofia3 - 1Litex
-
February 262022Litex0 - 1Strumska Slava
-
December 112021Litex1 - 2Montana
-
December 52021Sportist Svoge1 - 1Litex
-
November 32021Yantra 20192 - 2Litex
-
October 182021Litex1 - 2Ludogorets II
-
September 262021Litex0 - 0Dobrudzha
-
September 172021Marek1 - 1Litex
-
September 132021Maritsa Plovdiv1 - 1Litex
-
August 282021Litex0 - 0CSKA 1948 Sofia II
-
August 222021Spartak Varna2 - 1Litex
-
August 172021Litex0 - 1Septemvri Sofia
-
August 132021Strumska Slava1 - 0Litex
-
August 42021Montana1 - 1Litex
-
July 312021Litex0 - 1Sportist Svoge
-
May 212021Yantra 20190 - 3Litex
-
May 82021Litex1 - 1Strumska Slava
-
April 152021Litex2 - 3Septemvri Sofia
-
April 102021Litex0 - 0Dobrudzha
-
March 72021Sportist Svoge1 - 0Litex
-
February 282021Litex2 - 2Ludogorets II
Статистика за двата отбора
Bdin
П
П
П
П
П
Домакин | Гост | Общо | |
---|---|---|---|
Изиграни | 12 | 12 | 24 |
Победи | 12 | 7 | 19 |
Равенства | 0 | 1 | 1 |
Загуби | 0 | 4 | 4 |
Вкарани Голове | 43 | 27 | 70 |
Средно Вкарани Голове | 3.6 | 2.3 | 2.9 |
Получени Голове | 6 | 16 | 22 |
Средно Получени Голове | 0.5 | 1.3 | 0.9 |
Litex
З
З
П
Р
П
Домакин | Гост | Общо | |
---|---|---|---|
Изиграни | 14 | 13 | 27 |
Победи | 5 | 3 | 8 |
Равенства | 5 | 3 | 8 |
Загуби | 4 | 7 | 11 |
Вкарани Голове | 16 | 8 | 24 |
Средно Вкарани Голове | 1.1 | 0.6 | 0.9 |
Получени Голове | 11 | 13 | 24 |
Средно Получени Голове | 0.8 | 1.0 | 0.9 |
Представяне на отборите в Втора лига
# | Отбор | Форма | Т | ГР | И | П | Р | З |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Varna | З П П П П |
63 | 26 | 31 | 20 | 3 | 8 |
2 | Etar Veliko Tarnovo | Р П П П П |
53 | 22 | 27 | 15 | 8 | 4 |
2 | Septemvri Sofia | Р Р З П З |
59 | 17 | 31 | 17 | 8 | 6 |
3 | Marek | З Р П Р Р |
54 | 8 | 31 | 14 | 12 | 5 |
3 | Levski Krumovgrad | Р П З Р Р |
44 | 4 | 27 | 12 | 8 | 7 |
4 | Montana | П З З П Р |
53 | 15 | 31 | 15 | 8 | 8 |
5 | Dobrudzha | Р З П З П |
50 | 14 | 31 | 14 | 8 | 9 |
6 | Yantra 2019 | Р Р З З З |
45 | 3 | 31 | 12 | 9 | 10 |
7 | Litex | П П П П Р |
44 | -3 | 31 | 12 | 8 | 11 |
8 | Strumska Slava | П З З З П |
44 | 2 | 31 | 12 | 8 | 11 |
9 | Ludogorets II | Р Р П З Р |
43 | 5 | 31 | 11 | 10 | 10 |
10 | Dunav Ruse | З П П Р П |
42 | -6 | 31 | 11 | 9 | 11 |
11 | Spartak Pleven | З Р З Р Р |
42 | -1 | 31 | 12 | 6 | 13 |
12 | CSKA 1948 Sofia II | Р П З Р Р |
41 | -2 | 31 | 10 | 11 | 10 |
13 | Belasitsa | З П П П З |
37 | 3 | 31 | 10 | 7 | 14 |
14 | Chernomorets 1919 Burgas | П Р З П Р |
37 | -6 | 31 | 9 | 10 | 12 |
15 | Sportist Svoge | П З П П Р |
36 | -9 | 31 | 9 | 9 | 13 |
15 | FK Minyor Pernik | Р З П Р Р |
30 | 1 | 27 | 7 | 9 | 11 |
16 | Chernomorets Balchik | П З П З П |
30 | -14 | 31 | 8 | 6 | 17 |
16 | Sozopol | Р З П П З |
27 | -22 | 27 | 6 | 9 | 12 |
17 | Maritsa Plovdiv | З П З З З |
28 | -23 | 31 | 9 | 1 | 21 |
17 | Botev Plovdiv II | З Р П Р З |
26 | -15 | 27 | 7 | 5 | 15 |
18 | Bdin | Р З З З З |
19 | -29 | 31 | 4 | 7 | 20 |
18 | Vitosha Bistritsa | Р Р З П Р |
26 | -14 | 27 | 6 | 8 | 13 |
Последни мачове на Bdin
-
October 272023Spartak Pleven0Bdin0
-
November 32023Bdin0CSKA 1948 Sofia II0
-
November 122023Sportist Svoge2Bdin0
-
November 272023Yantra 20190Bdin0
-
December 42023Bdin1Chernomorets 1919 Burgas0
Последни мачове на Litex
-
October 252023Litex0Spartak Varna0
-
November 72023Maritsa Plovdiv1Litex0
-
November 122023Litex1Dunav Ruse0
-
November 272023Litex1Septemvri Sofia0
-
December 12023Dobrudzha0Litex1